eVito inteligentní váha SL

HMOTNOST

Inteligentní měření hmotnosti s přeností na desetinu. Automatická kalibrace pro maximální přesnost.

OBSAH VODY V TĚLE

Optimální množství vody v těle zajišťuje rovnováhu vašeho organismu.

% TUKOVÉ HMOTY

Rozdílná impedance tukové tkáně umožňuje přesné sledování vašich tuků. Při přiměněně tukové hmotny na svalovou může být absolutní hmotnost stejná, ale vy jste zdravější a vypadáte lépe.

HMOTNOST KOSTÍ

Předcházejte arteroskleróze zdravým životním stylem s důrazem na kvalitní výživu.

% SVALOVÉ HMOTY

Aktivní svalová hmota znamená zdraví. Správná kombinace jídelníčku a aktivit zaručí její nárůst.

Koupit »

Podrobný popis

eVito inteligentní váha SL je biometrická váha s bezdrátovým přenosem dat, díky níž získáte informace o své tělesné hmotnosti, podílu tuku, obsahu vody, svalů a hmotnosti kostí ve vašem těle. eVito inteligentní váha SL je založena na principu bioelektrické impedanční analýzy (BIA), kdy pomocí slabého a bezpečného elektrického signálu vysílaného do těla a s ohledem na jednotlivé údaje jako věk, výška, pohlaví nebo stupně aktivity, je možné identifikovat obsah tuku a ostatních výše uvedených tělesných složek.

Váha disponuje systémem automatické kalibrace před každým měřením pro maximální přesnost vašich měření a vývoje hodnot v čase. Na osobní váze lze nastavit 8 uživatelských profilů. Zařízení nedisponuje vlastní pamětí. Prostřednictvím bezdrátové technologie ANT+ je možné naměřené hodnoty přenášet do kompatibilních přijímacích zařízení (PC, mobilní telefon, eVito collect) a následně je vyhodnocovat. Vyhodnocení vašich hodnot naleznete ve vašem uživatelském účtu v online portálu nebo v mobilní aplikaci eVito.K tomuto produktu doporučujeme eVito Medical - systém aktivního zdraví