iOS Android Ant+ Bluetooth WiFi CE

eVito přenosové technologie

Heslem eVito systému aktivního zdraví je jednoduchost, proto jsou naše zařízení bezdrátová. Využíváme přenosové technologie Bluetooth nebo ANT+. V rámci eVito systému můžete kombinovat použití eVito zařízení s bezdrátovými přenosy ANT+ i Bluetooth a využívat všechny dostupné přenosové technologie a jejich kombinace.

Např. Ráno se zvážíte na eVito inteligentní váze SL (ANT+) a data se vám obratem přenesou do eVito systému prostřednictvím bezobslužného zařízení eVito collect. Po příchodu do zaměstnání spustíte počítač s programem eVito Win Service a v průběhu dne se vám budou data z eVito krokoměru (Bluetooth/ANT+) sama synchronizovat s vašim eVito účtem. Odejdete na oběd, kde si prostřednictvím Glukometru Diamond MINI FC (Bluetooth) změřítehladinu cukru v krvi a data se odešlou do eVito systému přes mobilní aplikaci. Všechny vaše informace jsou pak dostupné kdykoliv a kdekoliv.

eVito pro váš lepší život.

Bezdrátová technologie ANT+

Ant+

Bezdrátová technologie umožňující bezobslužnou komunikaci mezi zařízeními a systémy využívaná zejména ve sportu, wellness a domácí péči. Komunikační dosah je přibližně 3 metry, zařízení není nutné mezi sebou párovat.Možnosti přenosů ze zařízení s technologií ANT+ do eVito systému

Počítačový program eVito Win/Mac Service (Windows, Mac) + ANT+ mini USB stick

Jedná se o program/službu pro prostředí MS Windows nebo Mac OS, prostřednictvím které je možné přenášet hodnoty z koncových zařízení do systému eVito. Pro přenos prostřednictvím služby musí být k počítači připojen ANT+ mini USB adaptér. Program je zdarma ke stažení. ANT+ mini USB naleznete v eVito eshopu.

Mobilní aplikace eVito (Android, iOS)

eVito mobilní aplikace umožňuje vedle monitorování pohybových aktivit a zobrazování naměřených hodnot přímo ve vašem telefonu také komunikovat s měřicími zařízeními a data z nich přenášet do eVito systému.

U telefonů/tabletů se systémem Android je přenos možný, pokud je telefon přímo vybaven technologií ANT+ (seznam takto vybavených zařízení). Případně pokud telefon Android podporuje USB host režim, tedy připojení ANT+ mini USB adaptéru, lze ho také použít pro přenos dat ze zařízení. Bližší informace. Aplikace je dostupná na Google Play.

U telefonů iPhone (tabletů iPad) jsou přenosy z měřicích zařízení možné prostřednictvím připojení Wahoo ANT+ adaptéru k telefonu. ANT+ modul vám umožní při sportovních aktivitách pomocí hrudního pásu sledovat tep a upřesní výpočet spálených kalorií. Aplikaci získáte prostřednictvím App Store.

eVito collect

eVito collect

eVito collect je téměř bezobslužné komunikační zařízení určené pro přenos naměřených hodnot z měřicích přístrojů bez nutnosti využití počítače.. Naměřené hodnoty jsou do systému eVito přenášeny prostřednictvím vložené SIM karty (mobilní datové přenosy), která je součástí balení. eVito collect je ideální řešení pro seniory nebo pro malé děti. K dispozici na eVito eShopu.

Bezdrátová technologie Bluetooth

Bezdrátová technologie umožňující bezobslužnou komunikaci mezi zařízeními a systémy. Zařízení je potřeba mezi sebou spárovat. Jednotlivé verze Bluetooth se mezi sebou liší zejména přenosovou rychlostí, avšak do verze 4. 0 jsou mezi sebou kompatibilní. Nově využívaný protokol Bluetooth 4.0 (Bluetooth Low Energy – BLE / Bluetooth Smart) s nízkou spotřebou a dosahem až 100 m, však není kompatibilní s předchozími verzemi. Věnujte tedy čas ověření kompatibility verze Bluetooth vašich zařízení s eVito zařízeními, kde je přenosová verze Bluetooth vždy uvedena.

Možnosti přenosů ze zařízení s technologií Bluetooth do eVito systému

Počítačový program eVito Win/Mac Service (Windows, Mac)

Jedná se o program/službu pro prostředí MS Windows (Mac), prostřednictvím které je možné přenášet hodnoty z koncových zařízení do systému eVito. Pro přenos prostřednictvím služby musí být v počítači integrovaná technologie Bluetooth, případně být k počítači připojen Bluetooth adaptér. Program je zdarma ke stažení. Bluetooth adaptér naleznete v eVito eshopu.

Mobilní aplikace eVito (Android, iOS)

eVito mobilní aplikace umožňuje vedle monitorování pohybových aktivit a zobrazování naměřených hodnot přímo ve vašem telefonu také komunikovat s měřicími zařízeními a data z nich přenášet do eVito systému.

U telefonů/tabletů se systémem Android/ iPhone je přenos možný, pokud je telefon přímo vybaven technologií Bluetooth (většina telefonů touto technologií disponuje). Aplikace je dostupná na Google Play i App Store.