Eventy

Lázeňská léčebna Mánes Karlovy Vary

Podpora pacientů Lázeňské léčebny Mánes Karlovy Vary je další z projektů společnosti eVito medical a.s. Zařízení se mimo jiné specializuje na léčebné pobyty pro dětské pacienty s Diabetem mellitus I.typu, Obezitou a chorobami trávicího traktu. Pro pilotní projekt byla léčebně připravena speciální administrace klientů se specifickými požadavky připravenými na míru a zapůjčena bezdrátová zařízení - krokoměry, tlakoměr, váhy.

Klub STOB

Dlouhodobá soutěž Klubu STOB s názvem 7S neboli 7 „silných” byla úspěšně podpořena produkty eVito systému aktivního zdraví. Sedm statečných účastníků se snažilo dosáhnout vytyčených cílů a zvládnout své problémy na cestě ke zdravějšímu životnímu stylu. Společnost eVito medical a.s. účastníkům darovala 3D krokoměry k dennímu záznamu chůze a některým soutěžícím byla zapůjčena i další medicínská zařízení - glukometr, tlakoměr.

Rallye Dakar

Společnost eVito medical a.s. se stala hrdým partnerem Instaforex Loprais Teamu v soutěži Dakar 2013. Aleš Loprais a jeho tým se v rámci závodu podrobili pravidelnému měření tělesných a zdravotních ukazatelů. Měření váhy, tlaku, srdečního tepu, ale také počtu kroků nebo sešlápnutí pedálů poukázalo na zátěž, které byli účastníci Dakarského závodu vystaveni.